مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

تصاویر را با کدهای CSS جایگزین کنید

طراحی سایت b2b


میزان دارایی‌های عملکردی بسیار ضروری می‌باشند، چون سبب می شوند همگی اشخاص انگیزه مشترکی بیابند. دارایی‌بندی سبب تولید یک فرهنگ و تمدن شوق واشتیاق مشترک برای بهبود مداوم تجربه کاربری و مسئولیت‌پذیری تیمی می شود. دارایی‌بندی محدودیت‌های قابل اندازه‌گیری را تعریف و تمجید می کند و بنابراین کل گروه می تواند به هدف ها عملکردی خویش رسد. از‌آنجا‌که شما بدون چاره می باشید این دارایی‌بندی را رعایت نمائید، در هر قدم توجهتان به کارایی اینترنت‌تارنما میباشد و باز نگری آن را به روند آن‌گاه موکول نمیکنید.

مبنی بر تحقیق مجموعه کادلک معیارهای یک میزان دارایی خوب به طور پایین میباشند:

دوران‌بندی آرم‌وار- روزگار‌بندی مبنی بر روزگار لود تجربه گردیده از سوی استفاده کننده یعنی زمانه تعامل‌پذیری. ممکن میباشد لازم باشد یک‌سری زمانه‌بندی علامت‌وار برای اکران ظریف فرایند بدون نقص در طی لود کاغذ داشته باشید.
معیارهای بر اساس کیفیت – بر پایه ی مقادیر نپخته (مانند وزن جاوا اسکریپت، تعداد درخواست‌های HTTP). این موردها بر روی تجربه‌های مرورگر متمرکز می‌باشند.
معیارهای مبنی بر قواعد – امتیازهای ساخت گردیده بوسیله ابزارهایی مانند لایت‌هاوس یا این که WebPageTest. غالباً یکی منفرد یا این که یک‌سری از اعداد برای انتخاب جایگاه اینترنت‌وبسایت به کار گیری می شود.
در واقع سعی بیشتراز آن که یک معضل فنی باشد، یک معضل فرهنگی میباشد.

در طی گرد هم آیی‌های برنامه‌ریزی و دیگر نشست‌ها می‌بایست درباره‌ی تلاش دعوا شود. از صاحبان کسب‌وکار درباره ی انتظارات عملکردی‌شان سؤال فرمایید. آیا آنها فهم و شعور می کنند که سعی خوب تا چه می تواند تأثیر متعددی بر روی معیارهای تجاری بگذارد؟ از گروه مهندسی بخواهید که کوشش کنند گلوگاه‌های کارایی مطلوب را رفع نمایند. گرچه ممکن میباشد جواب‌هایی که میگیرید، رضایت‌بخش نباشند؛ ولی دستکم باب مصاحبه درین خصوص گشوده شده‌است. به‌دنبال یک برنامه عملی برای ارتقای تلاش ارائه شده‌است:

دیده‌انداز کارایی تهیه و تنظیم فرمایید: این دیده‌انداز به طور یک توافق یک ورقه‌ای درباره‌ی آن چیزی خواهد بود که صاحبان کسب‌وکار و گسترش‌دهندگان «تلاش خوب» میدانند.
میزان دارایی‌بندی عملکردی خویش را گزینش نمایید: بدین مراد می بایست شاخص‌های کلیدی عملکردی (KPI ها) را از دیده‌انداز استخراج کرده و هدف ها واقع‌گرایانه و قابل اندازه‌گیری را از آنان استخراج فرمائید، برای مثالً «لود و تعامل‌پذیر ساختن ورقه در کمتر از 5 ثانیه». میزان دارایی‌های حجمی می توانند به طور تحت باشند: «حجم کد جاوا اسکریپت کمتر از 170 کیلوبایت در شرایط کوچک گردیده/فشرده باقی خواهد ماند.»
گزارش‌های منظم درخصوص KPI ها تنظیم فرمایید. این دستور می تواند به صوت یک گزارش منظم باشد که برای پررنگ ساختن پیشرفت و برد کسب‌وکار ارسال می گردد.
کتاب‌های «جنگجو شیوه کارایی اینترنت» (Web Performance Warrior) نوشته اندی استیل و «پباده سازی برای سعی» (Designing for Performance) نوشته لارا هوگان و کتاب‌های عالی دیگر به بازبینی چگونگی وصال به یک تمدن عملکردی پرداخته‌اند.
ابزارهای تنی چند از خدمت‌های ارزیابی بر کارایی از تهیه و تنظیم میزان دارایی‌بندی عملکردی و هشدارهای دارایی‌ای پشتیبانی می کنند که دربرگیرنده Calibre, Treo, Webdash و SpeedCurve می باشند:


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۲:۲۸ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)