مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

استفاده از قالب های آماده

طراحی سایت b2b


راجع به فن طراحی وب سایت پشتیبانی مهمتر از خویش ساخت سایت میباشد و برای همین گزینه بهتر میباشد عمل ساخت وب سایت خویش را پایین لحاظ شرکت ها دارای اعتبار انجام دهید. ساخت سایت بخش نخستین از عمل است و بعد از آن مراقبت و پشتیبانی آن پیش میاید که در رخ وجود اختلال کمپانی طراح باید نیروها و تجهیزات لازم جهت پشتیبانی وبسایت شما‌را داشته باشد. در‌حالتی که که برای وبسایت مشکلی پیش آمد کمپانی طراحی وب بایستی وارد فعالیت گردیده و سریعا رفع نقص‌ کند. زیر بودن تارنما و وجود اشتباه در تارنما منجر حیف کردن مشتریان میگردد.

برای داده ها بیش تر می‌توانید نوشته‌ی‌علمی پشتیبانی سایت را مطالعه کنید

امن سازی تارنما
از هر روشی که برای طراحی سایت انجام میشود تارنما بایستی بعد از فعال سازی امن سازی گردد تا هکرها با به کارگیری از حفره های امنیتی جان دار در تارنما نتوانند تارنما را مبتلا اختلال کنند و ایمن سازی تارنما در واقعیت یک کدام از مهترین بخش هایی از پروژه ساخت سایت میباشد که معمولا طراحان آن را فراموش می کنند و در زمینه‌ی پباده سازی صفحه های سایت کمتر به آن پرداخته می‌گردد.

درحال حاضر آنکه توضیحات نخستین در زمینه‌ی طراحی وب داده شد در‌پی مبادرت به بازبینی و جواب به سوال ها متداول یوزرها در این باره میشود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۴۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)