مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

استفاده متفاوت از سایت های B2B

طراحی سایت b2b


خیلی ها نام علی پدر و دیگر وبسایت های بی تو بی را شنیدن، ولی به کارگیری از این سایت ها فقط گشودن حساب کاربری و درانتظار درخواست خرید ماندن و ارزش ارسال کردن وجود ندارد!
از وب سایت های بی تو بی داده ها خارق العاده ای میتوان اخذ.

نخستین) در آغاز که به غیر از یک‌سری تارنما که شرایط همگانی دارا‌هستند برخی از پنل های بی تو بی تخصصی عمل مینمایند در یک یا این که یکسری حرفه، و این برای تعیین و عمل با این وبسایت ها مهم است

دوم) هریک از این تارنما ها بازدیدکنندگان منحصربه‌فرد به خویش را دارا‌هستند و از چند از کشورها بیش تر بازدید کننده دارا‌هستند و شما می بایست بر طبق بازار هدفتون وب سایت متبوع برای عمل رو گزینش فرمایید.

سوم) در تعیین وبسایت بی تو بی برای محصولتان به مورخ درخواست های خرید اعتنا نمایید، وبسایتی که درخواست های آن با فواصل زیاد و معدود میباشد برای وقت گذاشتن چندان مطلوب وجود ندارد.

چهارم) به درخواست های خرید اعتنا نمائید، به صورت نمونه هنگامی که در یک وبسایت اسم محصولی را سرچ میکنید درخواست های خرید برای آن جنس را مشاهده میکنید، و در آن، مرزو بوم محل درخواست روایت شده، که نشان از این است کدام ناحیه طولانی تر خواستار این جنس میباشد و بازار هدفتان را به شما نشان می‌دهد.

پنجم) متن درخواست ها را با توجه بخوانید! بعضا از درخواست ها مشتمل بر تارگت پرایس میباشند و شما تا حدودی قیمت ارزان بر حسب کیفیت کالا،برای آن بازار را متوجه میشوید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)