مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی


کفپوش اپوکسی از گونه های کفپوش های دو جزئی میباشد که دارنده خاصیت مقاوتی عالی میباشد و از این جور کفپوش در بیمار‌ستان ها و فرودگاه ها و منازل و تالار های تولیدی راس های صنعتی و … به کار گیری می‌گردد و این کفپوش اکثر زمان ها روی سطوح بتونی و سنگی و موزائیک و فلزی استعمال می‌شود. درپی گونه های خصوصیت های کفپوش های اپوکسی را در مشت شما دوستان قرار می‌دهیم.

کفپوش های اپوکسی نسبت به بقیه کفپوش ها نظیر کفپوش لیمنت و پارکت و … دارنده ارزش سنجیده خیس و استحکام بیش تر و کاربرد گسترده خیس میباشد و همینطور این نوع کفپوش از نگاه زیبایی فوق العاده هست و ظاهری درخشان و براق به پباده سازی داخلی ساختمان می‌دهد. کفپوش های اپوکسی دارنده طیف رنگی متنوعی می باشند و شما می‌توانید از در بین رنگ های متنوع کفپوشی را گزینش نمایید که با بقیه مصالح به فعالیت برده در پباده سازی داخلی ساختمان و همینطور دکورا سیون داخلی ساختمان هم خوانی داشته باشد.

 

گونه های خصوصیت های کفپوش اپوکسی
یک کدام از مهمترین مصالحی که در پباده سازی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری آیتم استعمال قرار میگیرد کفپوش میباشد. کفپوش ها اشکال مختلفی دارا هستند که در میان آن‌ها کفپوش اپوکسی به جهت مزایایی که دارااست امروزه گزینه اعتنا اکثر اوقات اشخاص قرار گرفته میباشد. کفپوش های اپوکسی اشکال مختلفی نظیر کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک و روکش اپوکسی و ماستیک اپوکسی و کفپوش های اپوکسی دکوراتیو و برایمر بتن اپوکسی دارا‌هستند و شما می‌توانید با دقت به نیاز خویش رنگ و طرح این نوع کفپوش ها را تعیین نمائید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۵۸ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)