مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

بازار کار کفپوش سه بعدی یا اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی


تاریخچه پیدایش کفپوش سه بعدی به یکسری ده سال گذشته برمی گردد البته گرایش به نصب آن در جمهوری اسلامی ایران از سال 1390 به طور روز افزون تقاضا شده‌است و لذا یکی شایسته ترین شروع آپ ها و شغل ها عمل آفرین و درآمدزا به حساب آورده می شود. یک نصاب کفپوش سه بعدی که زمان آموزشی آن را به صورت اصولی پشت رمز گذارده میباشد، می‌تواند صرفا با انجام یک پروژه میانگین درتوان 50 متر مربع در هفته درآمد روستا برابری نسبت به دست کم دستمزد سرازیر در مرزو بوم را قسمت خویش نماید. بویژه شهرستانهای پهناور امروزه محل تقاضای چنین پروژه هایی میباشد. امروزه بدلیل زیبایی و مزایای این مدل کفپوش تقاضا برای نصب آن همگی روزه رو به فزونی میباشد.

کفپوش تزیینی: این تنها یک تصویر یا این که یک شیء هنری مقیاس پهناور که بطور اساسی این ایده را که چه چیزی یک پوشش کف را میتواند تغیر دهد، وجود ندارد. از یک سو، سطح آن و از سوی دیگر تصویر کلی، با تمام رنگ ها و بافت ها جای دارد. پوشش سفت و بادوام، با امداد کفپوش اپوکسی، که در اتاق می قدرت روی آن رویکرد رفت و میتواند خوشگل، خلاقانه و مخصوص بفرد باشد.
چرا بایستی طرح های کفپوش سه بعدی تان را خودتان بصورت سه بعدی نصب نمایید؟ زیرا که پوشش سه بعدی که از کمپانی خریداری میگردد دستکم 5 برابر گران خیس از کاشی سرامیکی و 10 برابر گران خیس از پوشش های لمینت هست. آری، نصب کفپوش سه بعدی و مالامال کردن پوشش های کف سه بعدی حقیقتا مراحل پیچیده ای میباشد البته هزینه آن بسیار بالاست.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۴:۲۵ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)