مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

روش پیدا کردن اولین مشتری در طراحی سایت

طراحی سایت b2b


کی از مهم ترین گرفتاری ها بعد از فعال سازی کمپانی در عرصه ی ساخت وب سایت این سوال پیش میاید که چطور بتوانند برای خویش مشتری پیدا نمایند و دارای پیشینه شوند.
در‌این نوشته‌علمی میخواهیم به شما یادگرفتن دهیم که چطور اولی مشتری خویش را پیدا فرمایید.لازم میباشد برای جذب مشتری مواقعی را رعایت کرد که از گزاره ی این موردها متعلق کردن مشتریان به خویش هست .

 

برای انجام این فعالیت بهتر میباشد با مشتری طوری کلام شود که قیمت کاری شمارا بداند .در راستای این فعالیت بخش اعظمی از برنامه نویسان ارزش کاری خویش را کاهش میدهند تا بتوانند مشتری بیشتری را جذب نمایند البته از عواقب این عمل این میباشد که طراح وبسایت معمولا وقت کمتری را برای ساخت سایت می‌گذارد و به همین استدلال کیفیت فعالیت کاهش پیدا خواهد کرد.

با انجام بخشی از عمل به طور مجانی یا این که هزینه ی کمتر نیز می‌توانید اعتماد مشتری را جذب نمائید بدین چهره که می‌توانید به مشتری بگوئید که ارزش پباده سازی شما چقدر میباشد البته حاضرید که بخشی از عمل را برای مثال پباده سازی فرمائید و برای این فعالیت هزینه یه خرده اخذ نمائید و یا این که به هیچ وجه هزینه ای اخذ نکنید و در صورتی‌که که مشتری از عمل شما راضی بود سایر فعالیت را ادامه دهید و طرح را کامل شدن نمائید با این فعالیت مشتریان می‌توانند فارغ از ریسک، خدمت شمارا آزمون نمایند و در فیس رضایت، از سرویس ها شما به کارگیری نمایند.
اعتنا داشته باشید ، وقتی که می‌خواهید کمپانی خویش را معرفی نمائید بدون شک ذکر شود که در چه مورد ای از ساخت وب سایت تخصص دارید با انجام این فعالیت مشتری بدون شوخی خیس قصد گزینش کمپانی شمارا برای ساخت وب سایت خواهد کرد.

یکی مرسوم ترین ایرادات درباره‌ی طراحی وب جدا رابطه مشتری با طراح وبسایت بعداز اتمام پروژه میباشد حتی بعد از مدتی برای تولید کوچکترین تغییر تحول حق الزحمه مطالبه می‌کنند که از دید ما این طریق به طور کامل غلط میباشد و می بایست همچنان بعد از اتمام عمل با مشتریان خویش در تماس بود و بعضا از شغل های کوچک که هنگامی از شما نمی گیرد را به صورت بدون پول برای مشتری انجام اعطا کرد انجام این فعالیت و سریع پاسخ دادن به مشتری سبب ساز می‌شود که مشتری بداند شما قابل دسترس میباشید و در پی آن دوستان عزیز و آشنایان خویش را به سوی شما هدایت نماید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۴۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)