مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

چه نکاتی را باید در طراحی سایت B2B و B2C رعایت کنیم؟

طراحی سایت b2b


ساخت وب سایت B2B و B2C خیلی مشابه هم می‌باشند البته هریک دارنده تفاوت هایی میباشند که می بایست به آن ها اعتنا کنیم.ساخت سایت B2B درین نوشته ی علمی توضیح داده میشود.

 

در طراحی وب سایت B2B و B2C، اولی مساله ای که می بایست در حیث بگیریم، آشنایی خلق یوزرها می‌باشد. بسته به انگیزه وبسایت شما و اینکه آیا قصد داراست به فروشنده ای خدماتی یا این که محصولاتی را بفروشد یا این که کاربرانی را جذب نماید، ادله های مختلفی را بایستی برای طراحی وب سایت آن در حیث بگیرید. در نگاه نخستین،انگیزه طراحی وب B2B و B2C مشابه به یکدیگر به حیث می رسند اما بایستی اعلام کرد که آن‌ها در جزئیات خاصی با هم اختلاف دارا‌هستند و برای همین میباشد که ما شاهد دو جور گوناگون در ساخت وب سایت B2B و B2C هستیم. یکی مواقعی که منجر اختلاف این دو جور وب سایت می‌گردد، نیاز میباشد. نیاز یوزرها و فروشنده ها با هم متعدد میباشد و جزئیاتی که فروشنده درپی آن میباشد، استفاده کننده کاوش نمی نماید و بالعکس. در واقع نیازهایی که بایستی در پباده سازی B2B و B2C در لحاظ بگیریم، با هم تماما متعدد میباشد.

درین نوشته‌علمی فراگیری ساخت سایت، قصد داریم که تفاوت ساخت سایت B2B و B2C را بیان کنیم و اینکه چه نکاتی را بایستی در هر دو آیتم رعایت نمائید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۲۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)