مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

مدل تجارت (b2b)

طراحی سایت b2b


شبکه‌های‌عمومی منش جدیدی را برای مکالمات و ارتباطات در بین کسب وکارها ساخت کرده اند. بازبینی های سازماندهی گردیده بوسیله چادویک مارتین بیلی و iModerate نشان اعطا کرد که احتمال خرید موسسه ها از روش رسانه های اجتماعی بسیار زیاد میباشد. شرکت ها B2B ماهر و سود جو خط مش های ابتکاری ای برای استعمال از رسانه های اجتماعی به نفع خویش یافته اند.

درین گونه تجارت (b2b) خرده فروشی اهمیت و جایگاهی ندارد و خریداران پیرو خرید عمده محصول ها با فایده خوب میباشند، چون خرده فروشی خالی از ریسک وجود ندارد و خریداران تمایلی برای خرید هرنوع جنسی را از وب ندارند.

کمپانی cisco پیشرو در فعال سازی وبسایت تجارت الکترونیک در سال 1996 شناخته میگردد و به مسافت یه خرده آنگاه موسسه ها پهناور ومطرح دیگری همچون Microsoft و IBM پا بدین عرصه گذارده و قابل انعطاف افزارهای تجاری خویش را روانه بازار کردند. و امروزه تجارت الکترونیک b2b بیشترین پیشرفت را در موضوع تجارت الکترونیک داشته و پیش گویی می‌شود این گونه از تجارت با سرعت بیشتری در آینده پرورش خواهد نمود.

در بازاریابی b2b سیستم های سیسکو ، یک فروشنده پیشرو در سیستم های کانال و فعال سازی یک کمپین معرفی یک روتر نو فقط در تبلیغات رسانه های اجتماعی لازم میباشد.

 


برچسب: سایت b2b،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۱:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)