مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO)


اکثری از عنصرها و طرق ساخت وب سایت بر طرز نشر مطالب در وبسایت شما تأثیر می‌گذارند، که به نوبه خویش تاثیری هم در طریق اکران وب سایت شما در موتور کاوش گر عنکبوتی داراست.

طراحی سایت b2b

این چیزی میباشد که شما نمی توانید آنرا نادیده بگیرید. در‌صورتی‌که اصول بهینه سازی وبسایت خویش را صحیح نکنید، شما از در آغاز با یک مبارزه سنگین برای چشم شدن مواجه خواهید شد.

به جز طریق قرار دادن محتوا در تارنما شما، برخی از موادسازنده ساخت وب سایت به صورت بدون واسطه میتوانند بر روی جستجوگرها و خودشان تاثیر بگذارند. ساخت سایت را می قدرت مشقت بار دانست در شرایطی‌که شما با شیوه فعالیت آن آشنا نیستید، در یک حرف، کد شما می بایست seo خیر داشته باشد.

شایسته ترین شیوه برای اطمینان از راه‌های مطلوب ساخت وب سایت این میباشد که با یک تاکسی طراحی وب سایت آشنا گردید که دانسته چه کاری انجام میدهد.

۳- برای سرویس به مشتریان تاکید می‌نماید
مردم میتوانند با نگاه کردن به تارنما شما، خلق و خوی شما با خودشان را قضاوت نمایند. پباده سازی شما به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که مخاطبان خویش را ملاحظه کنید. در شرایطی‌که شما هر سیرتکامل کارایی در طراحی سایت خویش قرار ندهید، مخاطبان شما میدانند که شما همت نخواهید کرد تا به آن ها یاری نمایید.

تارنما شما مانند نماینده سرویس ها مشتری میباشد. در حالتی‌که وبسایت شما پر‌نور، امروزی و میهمان پذیر باشد، مخاطبان شما از ورقه شما بیش تر خوشایند خواهند بود. شما این تصور را به آنان میدهید که با آغوش گشوده اشخاص نو را به وب سایت خویش میپذیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۲۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

روش پیدا کردن اولین مشتری در طراحی سایت

طراحی سایت b2b


کی از مهم ترین گرفتاری ها بعد از فعال سازی کمپانی در عرصه ی ساخت وب سایت این سوال پیش میاید که چطور بتوانند برای خویش مشتری پیدا نمایند و دارای پیشینه شوند.
در‌این نوشته‌علمی میخواهیم به شما یادگرفتن دهیم که چطور اولی مشتری خویش را پیدا فرمایید.لازم میباشد برای جذب مشتری مواقعی را رعایت کرد که از گزاره ی این موردها متعلق کردن مشتریان به خویش هست .

 

برای انجام این فعالیت بهتر میباشد با مشتری طوری کلام شود که قیمت کاری شمارا بداند .در راستای این فعالیت بخش اعظمی از برنامه نویسان ارزش کاری خویش را کاهش میدهند تا بتوانند مشتری بیشتری را جذب نمایند البته از عواقب این عمل این میباشد که طراح وبسایت معمولا وقت کمتری را برای ساخت سایت می‌گذارد و به همین استدلال کیفیت فعالیت کاهش پیدا خواهد کرد.

با انجام بخشی از عمل به طور مجانی یا این که هزینه ی کمتر نیز می‌توانید اعتماد مشتری را جذب نمائید بدین چهره که می‌توانید به مشتری بگوئید که ارزش پباده سازی شما چقدر میباشد البته حاضرید که بخشی از عمل را برای مثال پباده سازی فرمائید و برای این فعالیت هزینه یه خرده اخذ نمائید و یا این که به هیچ وجه هزینه ای اخذ نکنید و در صورتی‌که که مشتری از عمل شما راضی بود سایر فعالیت را ادامه دهید و طرح را کامل شدن نمائید با این فعالیت مشتریان می‌توانند فارغ از ریسک، خدمت شمارا آزمون نمایند و در فیس رضایت، از سرویس ها شما به کارگیری نمایند.
اعتنا داشته باشید ، وقتی که می‌خواهید کمپانی خویش را معرفی نمائید بدون شک ذکر شود که در چه مورد ای از ساخت وب سایت تخصص دارید با انجام این فعالیت مشتری بدون شوخی خیس قصد گزینش کمپانی شمارا برای ساخت وب سایت خواهد کرد.

یکی مرسوم ترین ایرادات درباره‌ی طراحی وب جدا رابطه مشتری با طراح وبسایت بعداز اتمام پروژه میباشد حتی بعد از مدتی برای تولید کوچکترین تغییر تحول حق الزحمه مطالبه می‌کنند که از دید ما این طریق به طور کامل غلط میباشد و می بایست همچنان بعد از اتمام عمل با مشتریان خویش در تماس بود و بعضا از شغل های کوچک که هنگامی از شما نمی گیرد را به صورت بدون پول برای مشتری انجام اعطا کرد انجام این فعالیت و سریع پاسخ دادن به مشتری سبب ساز می‌شود که مشتری بداند شما قابل دسترس میباشید و در پی آن دوستان عزیز و آشنایان خویش را به سوی شما هدایت نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۴۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

بازاریابی صنعتی یا بازاریابی B2B چیست؟

طراحی سایت b2b


آیا می دانید بازاریابی صنعتی یا این که بازاریابی B2B (ترجمه خیر چندان جالبی از Business to Business Marketing) قدمتی به اندازه قدمت آدم داراست؟ در صورتیکه خیر، اذن دهید روایت کوتاهی برایتان تعریف و تمجید کنم. سال ها پیش، خیلی پیشین‌خیس از آنچه تصور میکنید، اجداد ما تمامی نیازهایشان را خودشان برآورده می‌کردند.

بعداز مدتی آدم‌ها فهمیدند تربیت فرزندان و خطاها معاش اذن نمی‌دهد که خودشان همگی‌ی امور را انجام دهند. در واقع، هرچه سپری شد مجال کمتری برا انجام شغل های خویش پیدا کردند. به عقیده مورخان، در همین زمان بود که دانش با گنج برای او‌لین توشه مقایسه شد و اجداد عزیزمان متوجه شدند که دانش بسیار بهتر از گنج میباشد. همین مقایسه دانش با گنج منجر شد نیاکان ما به سراغ کسب علم بروند و هر مورد در فن خویش کارشناس شوند.

او‌لین شغل‌هایی که در آن زمانه صورت گرفت، کشاورزی و دامداری بود. فکر میکنید دامداری چه گونه صورت گرفت؟ باز نگری سندها تاریخی نشان میدهد که یک شخص بعد از کلی امتحان و غلط و خرابکاری در زمین‌های کشاورزی، به‌این سود رسید که در قضیه رویش دام و دوشیدن شیر آنان استعداد بیشتری داراست. دیگری نیز که احتمالا شخصی درونگرا بود، اقتدار در دست گرفتن و هدایت چیزها را نداشت، البته از سرعت دست بالایی برخوردار بود. پس، دامداری را رها کرد و به سراغ کشاورزی رفت. دامدار و کشاورز هر دو پیشرفت کردند و آبادی‌ها نفر دیگر را استخدام کردند و کسب و عمل خویش را گسترش دادند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۷:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

امکانات طراحی سایت B2B

خرید سایت b2b


سایت های B2B یا این که Business to Business یا این که بنگاه به بنگاه، کسب و امور را با یکدیگر دارای ارتباط می نماید. این جور کسب و عمل مغایر B2C که مال و سرویس ها یک کمپانی را در چنگ اشخاص قرار می‌دهد، B2B فضایی را آماده میکنند که مال و سرویس ها شرکت های در چنگ بقیه موسسه ها قرار بگیرد. در واقع پلی برای رابطه دادن کسب و امور به یکدیگر میباشد. تارنما B2B می‌توانند میان دو سازمان (یا این که قسمت های یک سازمان پهناور)، موسسه اقتصادی، شرکتهای خدماتی، شرکتهای تولیدی، ایجاد کنندگان مواد اول و غیره رابطه برقرار شود. شاید از پر اسم و رسم ترین این تارنما ها به اقتدار به وب سایت Alibaba.com اشاره نمود که در سراسر عالم میلیون ها مشتری دارااست. و از لحاظ حجم مبالات بیش تر از ebay و آمازون مجموعا پول در گردش داراست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۰:۵۳ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

مزایای وب سایت b2b

طراحی سایت b2b


نسل نخستین سایت ها هنگامی بود که تنها یوزرها می توانستند داده ها سایت ها را مشاهده نمایند و قابلیت تغییرات و ساخت محتوا در آن ها را نداشتند، داده ها فقط به وسیله مدیران وبسایت بر روی آن قرار می گرفت. اصطلاحا این تارنما ها یک طرفه بودند. امروزه هنوز این نسل از تارنما ها با اعتنا به اینکه موج سوم و نسل هوشمند تارنما ها در فهمیده عرضه گردیده اند، در میان کمپانی هایی با ساختار قدیمی ترویج دارا‌هستند.

 

2- نسل دوم:

نسل دوم وبسایت ها از هنگامی ساخت شد که نیاز بدین زمینه که در محتوای وبسایت می بایست یوزرها نقش داشته باشند، و تغییراتی تولید و مطالبی را به تثبیت برسانند؛ این نسل از تارنما ها را وب سایت های مشارکتی نیز می‌گویند. چون در ویرایش و نگارش محتوا هم مدیران و هم یوزرها دخالت دارا هستند. در‌این نسل فناوری های نه برای صفحه ها اینترنت سایتطراحی شد. از این مثال فناوری آجاکس ( Ajax) که فناوری برای بهبود در ابتدا وارد شدن صفحه و آپلود آن بدون لود کل برگه بود؛ این نسل نسل رایج اکثرا تارنما هایی که ما با آنان سرکار داریم و از آن‌ها استفاده کرده ایم می باشند.

 

3- نسل سوم:

نسل سوم که در سال های اخیر مهندسین فناوری داده ها برای ساخت وب سایت خویش به سمت آن رفته اند، تولید وب سایت های هوشمند می‌باشد که بتوانند مخاطب خویش را بشناسند و با آن ها رابطه برقرار نماید. سایت های تعریف گردیده در این نسل بایستی بتواند با توجه به صلیقه و علایق استفاده کننده مطالب و محتوا را در چنگ آن‌ها قرار بدهد و مطابق صلیقه کابر تغییر و تحول نماید.

ولی استفاده از این وب سایت ها هنوز همه گیر نشده و یک‌سری مقداری از این وب سایت ها در دنیا میتوانیم مشاهده کنیم. در برنامه نویسی این وب سایت ها از تکنولوژی هوش تصنعی و مصنوعی استفاده شده است و می توان بیان کرد ابداع این تکنولوژی سبب ساز به وجود آمدن این ایده در طراحی وب سایت شده‌است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۲۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

چه نکاتی را باید در طراحی سایت B2B و B2C رعایت کنیم؟

طراحی سایت b2b


ساخت وب سایت B2B و B2C خیلی مشابه هم می‌باشند البته هریک دارنده تفاوت هایی میباشند که می بایست به آن ها اعتنا کنیم.ساخت سایت B2B درین نوشته ی علمی توضیح داده میشود.

 

در طراحی وب سایت B2B و B2C، اولی مساله ای که می بایست در حیث بگیریم، آشنایی خلق یوزرها می‌باشد. بسته به انگیزه وبسایت شما و اینکه آیا قصد داراست به فروشنده ای خدماتی یا این که محصولاتی را بفروشد یا این که کاربرانی را جذب نماید، ادله های مختلفی را بایستی برای طراحی وب سایت آن در حیث بگیرید. در نگاه نخستین،انگیزه طراحی وب B2B و B2C مشابه به یکدیگر به حیث می رسند اما بایستی اعلام کرد که آن‌ها در جزئیات خاصی با هم اختلاف دارا‌هستند و برای همین میباشد که ما شاهد دو جور گوناگون در ساخت وب سایت B2B و B2C هستیم. یکی مواقعی که منجر اختلاف این دو جور وب سایت می‌گردد، نیاز میباشد. نیاز یوزرها و فروشنده ها با هم متعدد میباشد و جزئیاتی که فروشنده درپی آن میباشد، استفاده کننده کاوش نمی نماید و بالعکس. در واقع نیازهایی که بایستی در پباده سازی B2B و B2C در لحاظ بگیریم، با هم تماما متعدد میباشد.

درین نوشته‌علمی فراگیری ساخت سایت، قصد داریم که تفاوت ساخت سایت B2B و B2C را بیان کنیم و اینکه چه نکاتی را بایستی در هر دو آیتم رعایت نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۲۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

یادگیری یک گویش برنامه نویسی


یادگیری یک گویش برنامه نویسی ممکن میباشد مقداری دلهره آور به حیث رسد. خوشبختانه این مورد چیزی وجود ندارد که از بابت آن نگران باشید. وجود منابع آفلاین و آنلاین بسیار، انجمن های منحصربه‌فرد و همینطور وجود شبکه‌های‌اجتماعی یادگیری چنین گویش هایی را بسیار سهل وآسان نموده است.

طراحی سایت b2b

این قضیه به قدری در اکنون فراگیر شدن میباشد که یک بچه نیز می‌تواند به طور ابتدایی به یادگیری یک لهجه برنامه نویسی بپردازد. با این حالا تعیین یک لهجه مطلوب برای استارت نیز تأثیر به سزایی در پروسه یادگرفتن دارااست. اینجا هستیم تا به شما 6 گویش معمولی را برای آغاز برنامه نویسی معرفی کنیم.

JavaScript
همین اولیه عمل بگوییم که جاوا اسکریپت را با جاوا نادرست نگیرید. جاوا اسکریپت عمدتاً یک لهجه توسعه و گسترش ی فرانت اند میباشد؛ این در حالی میباشد که جاوا یک گویش برنامه نویسی به حساب آورده می شود. از‌آن‌جا‌که جاوا اسکریپت یک گویش کراس پلتفرم به حساب آورده می شود، استعمال از آن رایج میباشد.

همینطور به جهت این که جاوا اسکریپت به راحتی روی مرورگرتان اجرا میشود نیازی به یک مفسر (کامپایلر) نخواهید داشت. کافیست از ابزار Notepad و یا این که Sublime Text استعمال کنید. چنانچه مشتاق به گسترش ی اینترنت می‌باشید، جاوا اسکریپت برای آغاز بسیار عالی میباشد. سینتکس این لهجه بسیار مشابه به لهجه برنامه نویسی C بوده و از این رو شما‌را به ادامه ی یادگیری لهجه های برنامه نویسی تشویق می نماید.

علاوه بر این برای مبتدیان، جاوا اسکریپت بسیار پویا و سرازیر بوده و از آن جایی که کاربرد گسترده داراست، یک ابتدا مطمئن و مستحکم برایتان به شمار می رود. مطمئناً جاوا اسکریپت قادر است استارت خیر برای یادگیری لهجه های پیچیده خیس همچون ++C باشد. با این اکنون بعضا معتقد می باشند که جاوا اسکریپت برای استارت برنامه نویسی مطلوب نبوده و مثالی بد برای برنامه نویسی شئ گرایی میباشد.

برخی دیگر نیز معتقدند که در صورتی‌که میخواهید توسعه و گسترش دهنده ی اپلیکیشن گردید جاوا اسکریچت ابدا آیتم قابل قبولی برایتان وجود ندارد. همینطور این گویش فارغ از مدل گذاری بوده و خطاهای مو جود در آن پیش از اجرا آشکار نمی‌شوند. با این اکنون برای ورود به دنیای برنامه نویسی جاوا اسکریپت یک کدام از شایسته ترین هاست.

لهجه برنامه نویسی نام برده صرفا به نرم افزار Notepad و یه خرده تحقیق نیاز دارااست و کراس پلتفرم بودنش می‌تواند شمارا راضی نماید.


برچسب: طراحی سایت b2b،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۲۶ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت b2b


تصاویر بکار برده گردیده در در طراحی وب سایت ماهر بایستی طبق استاندارد بوده و اصول و قانون ها بهینه سازی وب سایت و سئو تارنما بایستی در آن رعایت گردیده باشد. برای داده ها طولانی تر درین ارتباط به نوشته‌ی‌علمی تصاویر در ساخت وب سایت رجوع‌نمایید.

۲- بکارگیری قالب های مطلوب در ساخت وب سایت ماهر

ساخت سایت

درباره‌ی ساخت وب سایت قالب های فراهم ی متنوع و متعددی در بازار جان دار هست البته برای ساخت سایت ماهر بایستی از قالب های تماما منحصربه‌فرد به کار گیری شود.به کار گیری از قالب های منحصر در ساخت سایت ماهر دو مزیت داراست:

* منحصر به فرد بفرد بودن قالب
در‌این نحوه خیال و خاطر شما شل میباشد که به جز شما کس دیگری در فضای وب از این قالب ها به کار گیری نکرده و یک قالب تماما منحصربه‌فرد در دست دارید.

* ادیت و تصحیح شل خیس
زیرا کد نویسی و پباده سازی این جور قالب ها از صفر است،لذا ادیت آن نیز نادر هزینه خیس و سهل خیس هست و همینطور قالب های از اقتدار مانور دهی بالاتری نسبت به قالب های مهیا برخوردار می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۵۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت b2b


تصاویر بکار برده گردیده در در طراحی وب سایت ماهر بایستی طبق استاندارد بوده و اصول و قانون ها بهینه سازی وب سایت و سئو تارنما بایستی در آن رعایت گردیده باشد. برای داده ها طولانی تر درین ارتباط به نوشته‌ی‌علمی تصاویر در ساخت وب سایت رجوع‌نمایید.

۲- بکارگیری قالب های مطلوب در ساخت وب سایت ماهر

ساخت سایت

درباره‌ی ساخت وب سایت قالب های فراهم ی متنوع و متعددی در بازار جان دار هست البته برای ساخت سایت ماهر بایستی از قالب های تماما منحصربه‌فرد به کار گیری شود.به کار گیری از قالب های منحصر در ساخت سایت ماهر دو مزیت داراست:

* منحصر به فرد بفرد بودن قالب
در‌این نحوه خیال و خاطر شما شل میباشد که به جز شما کس دیگری در فضای وب از این قالب ها به کار گیری نکرده و یک قالب تماما منحصربه‌فرد در دست دارید.

* ادیت و تصحیح شل خیس
زیرا کد نویسی و پباده سازی این جور قالب ها از صفر است،لذا ادیت آن نیز نادر هزینه خیس و سهل خیس هست و همینطور قالب های از اقتدار مانور دهی بالاتری نسبت به قالب های مهیا برخوردار می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۳۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

مدل تجارت (b2b)

طراحی سایت b2b


شبکه‌های‌عمومی منش جدیدی را برای مکالمات و ارتباطات در بین کسب وکارها ساخت کرده اند. بازبینی های سازماندهی گردیده بوسیله چادویک مارتین بیلی و iModerate نشان اعطا کرد که احتمال خرید موسسه ها از روش رسانه های اجتماعی بسیار زیاد میباشد. شرکت ها B2B ماهر و سود جو خط مش های ابتکاری ای برای استعمال از رسانه های اجتماعی به نفع خویش یافته اند.

درین گونه تجارت (b2b) خرده فروشی اهمیت و جایگاهی ندارد و خریداران پیرو خرید عمده محصول ها با فایده خوب میباشند، چون خرده فروشی خالی از ریسک وجود ندارد و خریداران تمایلی برای خرید هرنوع جنسی را از وب ندارند.

کمپانی cisco پیشرو در فعال سازی وبسایت تجارت الکترونیک در سال 1996 شناخته میگردد و به مسافت یه خرده آنگاه موسسه ها پهناور ومطرح دیگری همچون Microsoft و IBM پا بدین عرصه گذارده و قابل انعطاف افزارهای تجاری خویش را روانه بازار کردند. و امروزه تجارت الکترونیک b2b بیشترین پیشرفت را در موضوع تجارت الکترونیک داشته و پیش گویی می‌شود این گونه از تجارت با سرعت بیشتری در آینده پرورش خواهد نمود.

در بازاریابی b2b سیستم های سیسکو ، یک فروشنده پیشرو در سیستم های کانال و فعال سازی یک کمپین معرفی یک روتر نو فقط در تبلیغات رسانه های اجتماعی لازم میباشد.

 


برچسب: سایت b2b،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۱:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)