مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

تست وب‌سایت در مرورگرهای مختلف

طراحی سایت b2b


گرچه امروزه گوگل کروم و فایرفاکس سهم بازار قابل‌توجهی از استعمال از مرورگرها را به خویش اختصاص داده‌اند، البته در عین حالا کاربرانی می باشند به عارضه ها مختلفی قصد به به کار گیری از این برندها نداشته و از رقبایی همچون اُپرا، سافاری، اِج و غیره به کارگیری مینمایند و اینجا میباشد که حصول اطمینان از صحیح بالا وارد شدن تارنما روی اشکال و اقسام مرورگرها ضروری میباشد.

آزمایش دسترسی‌پذیری اینترنت‌وبسایت
W3C یک‌سری راهبرد عرضه نموده است که اینترنت دولوپرها می‌می بایست گذشته از عرضهٔ‌ تارنما آن‌ها‌را در بسطٔ فرآورده دخیل کنند. به صورت خلاصه،‌ این راهبرد‌ها حاکی از آنند که هر مدل سایتی می‌بایستی برای کلیهٔ یوزرها به‌خصوص آن‌هایی که ناتوانی جسمی دارا‌هستند قابل‌به کار گیری باشد. بعضا از نکاتی که درین رابطه می‌می بایست آیتم اعتنا قرار گیرند عبارتند از:

– تارنما بایستی در دستگاه‌های Screen Reader به نیکی فعالیت نماید.
– وبسایت بایستی تنهاً با به کارگیری از صفحه کلید قابل‌استعمال باشد.
– در محتواهایی همچون تصاویر بدون شکً بایستی از کَپشن بهره مند شد.

تا قبل از این در یکی اپیزودهای رادیو فول‌استک در باب اهمیت دسترسی‌پذیری اینترنت پادکستی تنظیم شده‌است که در‌حالتی که علاقمند بدین قضیه می‌باشید، می توانید به پیوند اردلان نقشینه: برنامه‌نویس ارشد کمپانی Critical Mass، کارآفرین و دانشجوی حقوق و دستمزد مسافرت رجوع‌کنید.

آزمایش امنیتی اینترنت‌وبسایت
وبسایت‌هایی که قابلیت تثبیت‌اسم و لاگین در آنها برای یوزرها آماده شده‌است، با دیتای یوزرها سرورکار خواهند داشت و همین موضوع اهمیت Bug-free بودن آن ها را دوچندان می‌سازد که خویش مقولهٔ‌ بسیار گسترده‌ای میباشد. گیسؤسسه‌ای به نامOpen Web Application Security Project یا این که به اختصار OWASP دربردارنده مقاله ها آموزشی و ترفندهایی میباشد که علاقمندان به امنیت اینترنت میتوانند به طور بدون‌پول از آن استعمال کنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۷:۱۶ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

بازار کار کفپوش سه بعدی یا اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی


تاریخچه پیدایش کفپوش سه بعدی به یکسری ده سال گذشته برمی گردد البته گرایش به نصب آن در جمهوری اسلامی ایران از سال 1390 به طور روز افزون تقاضا شده‌است و لذا یکی شایسته ترین شروع آپ ها و شغل ها عمل آفرین و درآمدزا به حساب آورده می شود. یک نصاب کفپوش سه بعدی که زمان آموزشی آن را به صورت اصولی پشت رمز گذارده میباشد، می‌تواند صرفا با انجام یک پروژه میانگین درتوان 50 متر مربع در هفته درآمد روستا برابری نسبت به دست کم دستمزد سرازیر در مرزو بوم را قسمت خویش نماید. بویژه شهرستانهای پهناور امروزه محل تقاضای چنین پروژه هایی میباشد. امروزه بدلیل زیبایی و مزایای این مدل کفپوش تقاضا برای نصب آن همگی روزه رو به فزونی میباشد.

کفپوش تزیینی: این تنها یک تصویر یا این که یک شیء هنری مقیاس پهناور که بطور اساسی این ایده را که چه چیزی یک پوشش کف را میتواند تغیر دهد، وجود ندارد. از یک سو، سطح آن و از سوی دیگر تصویر کلی، با تمام رنگ ها و بافت ها جای دارد. پوشش سفت و بادوام، با امداد کفپوش اپوکسی، که در اتاق می قدرت روی آن رویکرد رفت و میتواند خوشگل، خلاقانه و مخصوص بفرد باشد.
چرا بایستی طرح های کفپوش سه بعدی تان را خودتان بصورت سه بعدی نصب نمایید؟ زیرا که پوشش سه بعدی که از کمپانی خریداری میگردد دستکم 5 برابر گران خیس از کاشی سرامیکی و 10 برابر گران خیس از پوشش های لمینت هست. آری، نصب کفپوش سه بعدی و مالامال کردن پوشش های کف سه بعدی حقیقتا مراحل پیچیده ای میباشد البته هزینه آن بسیار بالاست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۴:۲۵ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

B2B با B2C چه تفاوتی دارد؟

طراحی سایت b2b


تفاوت این دو دسته تجارت با هم بسیار زیاد میباشد. از عمده تفاوت‌های جان دار می‌قدرت به موردها ذیل اشاره نمود:
روش برقراری رابطه در هر دو این تجارت‌ها بسیار گوناگون میباشد. برای مثال در تجارت بنگاه به بنگاه می‌اقتدار از اصطلاخات تخصصی بهره برد البته در تجارت بنگاه به مشتری بایستی طریق بیان تماما بی آلایش باشد.
مخاطبان در بازاریابی B2B در‌پی تخصص و عملکرد لازم می باشند. چنانچه که در B2C مخاطبان در‌پی تفریح و سرگرمی و رفع نیاز فردی هستند. به همین ادله هم مراحل خرید در تجارت بی تو بی اضافه منطقی میباشد البته در B2C بیش تر رمانتیک.
تعقیب کردن مارک شما از سوی یک مشتری B2C به منزله برقراری رابطه نزدیک با شما وجود ندارد، در حالی که در B2B زمانی یک مشتری برندها را دنبال مینماید خواهان رابطه نزدیکتر با آن مارک و کمپانی میباشد.
زمانه مراحل معامله در تجارت بنگاه به بنگاه بسیار طولانی و حساس میباشد و ممکن میباشد بیش تر از تعدادی ماه به ارتفاع بیانجامد البته در تجارت بنگاه با مشتری این روند معمولا در چندین ساعت و نهایتا تعدادی روز به اتمام میرسد.
رویش درآمد هر ساله بازارایابی B2B نسبت به بازاریابی B2C بسیار فراتر میباشد. داده‌های آماری نشان میدهد که‌این پرورش برای کمپانی‌هایی که از بازاریابی B2B به جای B2C به کارگیری می کنند ۲۵۰ درصد اضافه میباشد.
مزایای به کارگیری از تجارت B2B:
این مدل تجارت برای بنگاه‌های متعدد مزایای بسیار متعددی داراست. از مزایای این مدل تجارت می توانیم به موردها پایین اشاره کنیم.
- بهبود ارائه سرویس ها و کاهش غلط
- حذف صفحه و کاهش هزینه‌های اداری
- سرعت بالای انجام فعالیت و تحویل سفارشات
- حذف توزیع کنندگان و خرده فروشان که به کیفیت و ارزش سرویس ها و تولید ها لطمه میزنند
- قابلیت ساخت سفارشی انبوه
- کاهش هزینه و زمانه برای خریداران
- ارتقاء انعطاف پذیری در ساخت
- کاهش هزینه‌ها
و... است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۲۵ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی تصویرسازی شخصی

طراحی سایت b2b


بر پایه ی آمارها و نظرسنجی های صورت گرفته در سراسر عالم جلوه های بصری و تصویر سازی ها هفت برابر بهتر از عکاسی معمولی بر روی مخاطب اثر میگذارد. تصویر سازی در صفحه های گوناگون وبسایت، ارشاد یوزرها تازه یا این که در حین انتظار برای رابطه دلیل نیکی برای تجربه مثبت کاربری در ذهن مخاطب میباشد.

معمولا از این تکنیک برای مارک سازی شرکتهای و منحصربه‌فرد جلوه دادن نام کمپانی در طراحی وب آن‌ها به کار گیری می‌گردد. شما با این قابلیت و امکان خصوصیت های مختص کمپانی متبوع را با گرافیک و رنگ عالی و یگانه به مخاطب معرفی میکنید و زیرا این تکنیک جلوه های جدیدی دارااست در ذهن یوزرها تاثیر طولانی تر وماندگاری بیشتری خواهد داشت.

۴) سرعت
شما فقط ۲ الی ۴ ثانیه مجال دارید که مخاطب را مجاب نمائید در وبسایت شما باقی بماند یا این که وب سایت شما‌را به هر دلیلی سوراخ نماید. آیا پباده سازی شما به حدی پرفکت انجام یافته میباشد که یوزرها را درین مقطع دوران نادر برای ماندن متقاعد نماید؟

پژوهش ها در زمینه ی سرعت بارگذاری شدن وب سایت هم تاکید بر دوران زمانه معدود شما برای مجاب کردن مخاطب داراست. نسبتاً ۵۰ درصد از یوزرها تارنما هایی را گزینش می‌نمایند که در سه ثانیه یا این که کمتر از آن لود شود. بدین ترتیب برهان دیگری که در ساخت سایت می بایست به آن اعتنا ویژه نمایید همین مسئله سرعت بار گذاری وب سایت میباشد.

۵) مینی‌مالیسم یا این که معمولی گرایی
مینی مالیسم یا این که بی آلایش گرایی یکی گرایشات ذاتی آدم میباشد. آدم به طور همزمان که دوست دارااست مسائل را پیچیده در حیث بگیرد ولی با ارائه بی آلایش مفاهیم به یک پر نمک و شادی درونی نیز می‌رسد. حل کردن یک مورد پیچیده برای آدم دیدنی میباشد و وبسایت هایی که مفاهیم و کارکردهای پیچیده را به طور به طور کامل بی آلایش و جاری به مخاطب ارائه می‌دهند پیروزی بیشتری نسیبشان می‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۳:۴۶ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

:مدیریت وب سایت

طراحی سایت b2b


امروزه اینترنت سایتهای داینامیک و پویا سهم عمده ای از دنیای اینترنت را تشکیل می دهند. این اینترنت سایتها با به کار گیری از زبانهای برنامه نویسی و بانکهای اطلاعاتی به وجود می‌آیند و جنبش می‌نمایند. با دقت به گستردگی زبانهای برنامه نویسی زیر اینترنت ، موادسازنده :دانش روز ، تجربه و خلاقیت در به کار گیری از زبانها و بانکهای داده ها نقش انتخاب کننده ای در بازدهی و منفعت وری سایت شما دارااست .در اینترنت سایتهای داینامیک بخشی با تیتر مدیر وبسایت ، برای رئیس ( بروزرسانی ، دستکاری و … ) اجزاء و مطالب تارنما در مشت شما قرار می‌گیرد. آسانی در طرز استعمال ، تجهیزات و امنیت از نکات مهم در رئیس وبسایت می باشند. این بخش بوسیله مخاطبان معمولی تارنما شما غیر قابل رویت میباشد و در عین هم اکنون نصیب اصلی تشکیل دهنده تارنما های داینامیک میباشد.

 

گامی برای سئو وب سایت


قدم هفتم :seo برای موتورهای کاوش
برای کسب سکو بهتر و کسب مخاطبان طولانی تر به طور هدفمند ( کسب مخاطبانی که حقیقتا در ادامه سرویس ها ما می‌باشند ) از موتورهای کاوش ، seo سایت برای موتورهای کاوش امری لازم و ضروریست ، seo وبسایت یک شاخه جداگانه از ساخت سایت وجود ندارد و طراحان اینترنت می بایست راههای seo اینترنت سایتها را برای موتورهای کاوش به نیکی بدانند و در حین پباده سازی و کد نویسی یک تارنما رعایت نمایند. توسط seo وبسایت موتورهای کاوش ،راحتتر ، سریعتر و با جزییات بیشتر تارنما مارا باز‌بینی مینمایند .برای سئو وبسایت ها برای موتورهای کاوش که امروزه شاخه ای از فعالیتهای زیر اینترنت میباشد و به طور آکادمیک در دانش کده های دارای اعتبار جهان فراگیری داده میشود روشهای متفاوتی موجود است.گهگاه عدم دانایی و یا این که به کارگیری نا مطلوب از این تکنیکها سبب ساز حاصل معکوس میگردد.بدین مضمون‌ که موتورهای کاوش وبسایت شما‌را تحریم میکنند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۰۴ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

قیمت مناسب کفپوش اپوکسی و کم بودن هزینه نگهداری

اجرای کفپوش اپوکسی


مزایای کفپوش اپوکسی
در مطلب زیر به بررسی مزایای اجرای اپوکسی خواهیم پرداخت:

طول عمر و دوام کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی در برابر فشار بسیار مقاوم بوده و مقاومت فشاری بتن را حتی تا 7 برابر بهتر می کند. این نوع از کفپوش بهترین چسبندگی را به بتن داشته و نسبت به سایر رنگ ها و کفپوش ها دوام و طول عمر بیشتری دارد.

قیمت مناسب کفپوش اپوکسی و کم بودن هزینه نگهداری
کفپوش اپوکسی با توجه به سطح جذاب و رنگینی که به سطح می دهد، نسبت به سایر کفپوش های مشابه هزینه ی بسیار پایین تری داشته و مقرون به صرفه است. همچنین با توجه به اینکه لک پذیری آن نسبت به بتن، سنگ و سرامیک و موزاییک بسیار کمتر می باشد، در نتیجه نیاز به ترمیم آن بسیار کمتر و در صورت نیاز به راحتی قابل انجام می باشد.

تنوع رنگ بندی و طراحی در کفپوش اپوکسی
از مزایای کفپوش اپوکسی این است که محدودیت در رنگ بندی نداشته و همچنین با استفاده از برخی مواد در لایه رویه می توان طرح های اکریلی و ... نیز روی سطح ایجاد کرد. همچنین می توان به صورت شطرنجی و یا هر طرح دیگر اجرا نمود که بسیار جلوه مناسبی به سطح می دهد.

مزایای کفپوش اپوکسی

مقاومت شیمیایی و حرارتی مناسب کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی به طور معمول در برابر روغن ها و اسیدهای ضعیف مقاوم بوده و تا دمای حدود 80 درجه سانتیگراد نیز مقاوم می باشد. در صورتیکه اسیدها یا بازهای قوی در محیط مصرف گردد نوع کفپوش تغییر یافته و از مواد اولیه متفاوتی استفاده خواهد شد.

آنتی باکتریال و غیرقابل نفوذ بودن کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی کاملا یکپارچه، بدون درز و غیر قابل نفوذ می باشد و همچنین در برابر رشد باکتری و میکروب و ... روی سطح نیز مقاوم می باشد. این امر باعث می گردد که این نوع کفپوش کاملا بهداشتی بوده و جزء بهترین پوشش ها در بیمارستانها، داروسازی ها و اتاق های تمیز به شمار آید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

5 اشتباه رایج در سئو سایت فروشگاهی

طراحی سایت b2b

در صورتی‌که قابل انعطاف افزاری که استعمال می‌کنید سابق میباشد و یا این که نمی توانید کد متبوع خویش را با صرفه نمایید ، پس احتمالاً شما در به عبارتی مجموعه صدها مغازه آنلاین قرار خواهید گرفت که بازه زمانی دوران بارگیری آن‌ها طولانی میباشد و مشتریان بالقوه ای که میتوانید داشته باشید را از دست می دهید.

 


تحت عنوان یک مالک وبسایت فروشگاهی  بایستی اطمینان داشته باشید که هرچه وبسایت شما در ورژن های دسک تاپ، تبلت و تلفن همراه بارگیری شود (ترجیحا در کمتر از 4 ثانیه) ، چهت نیل بدین انگیزه می‌توانید:
از یک VPS سریع برای هاست به کار گیری نمائید خیر یک هاست اشتراکی ( share hosting )
عکس ها و کلیپ های وب سایت را با صرفه فرمایید. در‌این‌صورت سرعت بارگیری سایتتان بالا می رود.
از یک برنامه نویس برای سئو کد نویسی وبسایت به کارگیری فرمایید
محتوای صفحه های خویش را باصرفه نمائید. در صفحه های متاع مواقعی را نگه دارید که قادر است به شما در فروش یاری دهد و خیر مواقعی که فکر‌می‌کنید‌ موثر باشد را نگه دارید
5غیر قابل به کار گیری بودن تارنما
در واقعیت تمام خطاهای بالا در seo وب سایت مرتبط با یک چیز میباشد : قابلیت و امکان به کار گیری. سئو حقیقی وواقعی راجع‌به قابلیت و امکان به کارگیری تارنما ، سازش با استفاده کننده و تجربه کاربری میباشد. برای فروش آنلاین ،خیلی مهم میباشد که  دکان شما به صحت قابل به کار گیری باشد. این قضیه به عامل ها متعددی بستگی داراست البته به صورت کلی یک مغازه اینترنتی می بایست:
تکان آسوده میباشد
سرعت بالا
سازگار با گوشی
باصرفه گردیده
ساختار مطلوب وب سایت
نکته انتها اینکه امکان به کار گیری یک مغازه آنلاین با دسته کالاهایی که می فروشید رابطه دارااست. برای شایسته ترین فیض ، شما بایستی از یک تارنما منحصر به فرد استعمال فرمایید تا بتوانید ان را مطابق با منظور های خویش و تماما بهینه سازی گردیده سازماندهی نمائید.
مثلا ، فروشگاهی  که برای فروش خرقه پباده سازی شده‌است ، نمی تواند برای فروش خودرو استعمال شود. این وب سایت ممکن میباشد برای استفاده کننده که درپی جامه میباشد ،بسیار ایده ال باشد  البته برای کاربری که پیرو اتومبیل میباشد کاربری قابل قبولی نداشته باشد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۲۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت شرکتی برای کسب وکارهای کوچک

طراحی سایت b2b


یک کدام از مهم ترین گرفتاری‌های کسب وکارهای کوچک این میباشد مطرح شوند و بتوانند فروش خیر و خوبی داشته باشند. هنگامی یک کسب وکار فروش خیر داشته کم کم توسعه و گسترش پیدا مینماید و میتواند حرفی برای اعلام کردن داشته باشد. ساخت وب سایت شرکتی میتواند کلیه پتانسیل‌های لازم برای داشتن کسب وکاری دارای شهرت و پرفروش را برای شما تولید نماید. امروزه طراحی وب سایت یک کدام از اجزای طلاق‌ناپذیر هر کسب وکاری شده‌است.

نکته حائض اهمیت این میباشد که هرکاری اصول و اسباب خویش را میطلبد. طراحی وب سایت شرکتی هم از این موضوع استثنا ندارد. اینکه بتوانید یک ساخت وب سایت عالی برای کسب وکار کوچک خویش داشته باشید، لازم میباشد به یک‌سری نکته‌ای که در ذیل به آن ها اشاره می‌گردد، دقت نمائید.

پباده سازی بصری را فراموش نکنید
برای اینکه طراحی وب سایت شرکتی را به شکلی عالی انجام دهید، لازم میباشد که برای محتوای تصویری و بصری اهمیت ویژه‌ای قائل گردید. این محتوا مخاطب را با کسب وکار شما آشنا می نماید. از طرفی تاثیرگذاری تصویر روی جذب مخاطب بسیار فراتر از متن میباشد.

در طراحی وب سایت شرکتی، تلفن همراه‌ها را فراموش نکنید
داشتن یک وب سایت برخورد‌گرا و سازگار با تلفن همراه‌های هوشمند به شما یاری مینماید که تعداد اشخاص بیشتری با کسب و عمل شما آشنا شوند، امروزه بخش اعظمی از اشخاص از تلفن همراه برای ورود به فضای اینترنت استعمال می نمایند. چهت نیل به فروش عالی همت فرمائید در هنگام طراحی وب سایت، به سازش عمل با موبایل‌ها اهمیت بدهید.

سهولت عمل با وب سایت مهم میباشد
بعضا از یوزرها تصور می کنند که خواسته از طراحی وب عالی این میباشد که اینترنت‌سایتی نا مرتب داشته باشید که مملو از نقش و نگاه باشد اما دقیقا عکس این مقاله صراحت دارد. امروز سهولت و آسانی به ترجمه زیبایی تبدیل شده‌است. بخش اعظمی از کسب و شغل های کوچک با وجود اینکه سرویس ها بسیار نیکی ارائه میدهند اما جون به کارگیری اینترنت‌تارنما آن ها بی آلایش و سهل و آسان وجود ندارد، مخاطبان متعددی ندارند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۱:۳۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

6 ویژگی و نکته که در طراحی سایت مهم هستند

طراحی سایت b2b

حال که دو انگیزه اساسی در طراحی وب سایت چه میباشند، بگذارید در خصوصیت‌‌ها و تجهیزات یک وب سایت عالی ظریف‌خیس شویم و ببینیم که هنگام ساخت سایت شما بایستی به چه نکاتی دقت داشته باشید. رعایت این نکات و اصول در طراحی وب سایت سبب ساز می شود تارنما شما تاثیر بسیار بهتری بر روی مخاطبان بگذارد و سکو های بهتری را نیز در گوگل بدست آورد.

سرعت بالای اینترنت‌وبسایت (Page Speed)
خودتان را جای کاربرانی که از تارنما شما به کار گیری می کنند بگذارید. ایشان به عبارتی کلیک‌کننده‌هایی می‌باشند که مفهوم طاقت کردن را به خیر نمی‌دانند و فقط یک چیز برایشان مهم میباشد؛ وصال به مقاله دلخواه در کسری از ثانیه! پس طبیعتاً هنگامی که استفاده کننده بدون چاره باشد خیلی معطل اکران وب سایت شما بماند، هیچ بعید وجود ندارد که کاغذ شما‌را ببندد و به سراغ یک وبسایت دیگر برود. این مورد همینطور تاثیری بدون واسطه در سکو وب سایت شما در گوگل خواهد داشت.

ما یک نوشته‌علمی بدون نقص در موضوع سرعت تارنما و اهمیت آن منتشر کرده‌ایم. این نوشته‌ی‌علمی هم می تواند اهمیّت سرعت بالای یک سایت را برای شما بدیهی نماید، هم به شما حافظه بدهد که چه‌گونه میتوانید سرعت اینترنت‌وب سایت خویش را بسنجید.

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا این که برخورد گرایی تارنما
ریسپانسیو بودن به این مضمون‌ میباشد که وبسایت شما خودش را با تمام اندازه‌های ورقه (کامپیوتر، تبلت و موبایل یاور) تطبیق دهد. این خصوصیت یاری مینماید که هر کسی با هر دستگاهی به راحتی بتواند از وب سایت شما به کارگیری نماید.

در سال 2015 بود که گوگل اذعان کرد جستجوهای صورت گرفته با گوشی بیشتراز 50% کل جستجوهای گوگل را مشتمل بر میگردند. برای وبسایت شما هم عین همین زمینه راست گو میباشد. یعنی اکثر یوزرها شما با تلفن همراه به سراغتان می آیند. پس بسیار مهم میباشد که تارنما خویش را برای موبایل‌های تلفن همراه مهیا نمائید. ولی مساله صرفا یوزرها نیستند. هنگامی که کاربری از روش تلفن همراه در گوگل کاوش مینماید، مرتبه‌های برتر برای وب سایت‌هایی خواهد بود که ریسپانسیو می‌باشند، به دلیل آن که به کارگیری از آن‌ها برای استفاده کننده تلفن همراه ریلکس‌خیس میباشد. پس ریسپانسیو بودن روی ترافیک وبسایت شما از گوگل هم تاثیرگذار خواهد بود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۴۵ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت و اشتباهات رایج آن

طراحی سایت b2b


سیستم رئیس محتوا mojoPortal
یک سیستم مدیر محتوا که بصورت متن گشوده و بدون‌پول ارائه شده‌است. انگیزه این سیستم مدیر محتوا بی آلایش کردن فعالیت طراحی وب سایت میباشد. بطور کلی تمرکز این سیستم رئیس محتوا طراحی وب سایت سوای کد نویسی میباشد. در تارنما های متفاوت قابلیت رابطه این سیستم با بانکهای متفاوت تائید شده‌است، البته در خویش وب سایت سه دسته خزانه داده سفارش می شوند. که علی القائده شایسته ترین هماهنگی را با سیستم دارا‌هستند. برای دانلود این سیستم میتوانید به وبسایت www.mojoportal.com رجوع نمایید.

قابل انعطاف افزارهای مدیر محتوای زیر ASP از این لیست بسیار طولانی تر میباشند اما قابلیت و امکان معرفی همگی آن‌ها ممکن وجود ندارد. توصیه می‌کنیم در باره سیستم های مدیر محتوای Umbraco , BetterCMS, Orchard Project خودتان پاره ای تحقیق نمائید.

 

سیستم رئیس محتوا Umbraco
Umbraco یک پروژه سورس گشوده با قیمتی مطلوب میباشد و در طی یک‌سری سال پیشین پیشرفت خیر و خوبی داشته میباشد.برهان محبوبیت آن این میباشد که امکان تهیه و تنظیم محتوای ارائه گردیده بوسیله مولف را داراست.همینطور از صفحه ها اصلی ASP.NET,XSLT نیز سود می گیرد و با گویش C# مندرج میباشد.CMS Wire در سال ۲۰۰۹ به کمپانی Umbraco کنیه یکی‌از شایسته ترین تعیین های جانور سیستم های رئیس محتوای .NET را بخشید.

 

سیستم رئیس محتوا Composite
Composite یک CMS سورس گشوده و رایگانی میباشد که در ورژن ۳٫۰ پایین مدرک لیسانس اجتماعی موزیلا ارائه می‌شود.برای هر که می خواهد عملکردش سریع باشد،در درون این سیستم انجمن و پلاگین های تجاری به حد کافی وجو داراست.تمرکز آن بر روی گسترش دهندگان وبی میباشد که روی تارنما های شرکتی فعالیت میکنند.همینطور این سیستم برای توسعه و گسترش دهندگانی که می خواهند سیستم مدیر محتوا آنان اضافه عملیاتی باشد تا قشنگ خیس مطلوب خیس میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۷:۳۰ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)