مجله ی دنیای وب مجله ی دنیای وب .

مجله ی دنیای وب

دریافت ورودی از گوگل در شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۷:۲۰ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک تضمینی شیک رنک | خرید بک لینک تضمینی از شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۰:۴۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۴:۱۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

تصاویر را با کدهای CSS جایگزین کنید

طراحی سایت b2b


میزان دارایی‌های عملکردی بسیار ضروری می‌باشند، چون سبب می شوند همگی اشخاص انگیزه مشترکی بیابند. دارایی‌بندی سبب تولید یک فرهنگ و تمدن شوق واشتیاق مشترک برای بهبود مداوم تجربه کاربری و مسئولیت‌پذیری تیمی می شود. دارایی‌بندی محدودیت‌های قابل اندازه‌گیری را تعریف و تمجید می کند و بنابراین کل گروه می تواند به هدف ها عملکردی خویش رسد. از‌آنجا‌که شما بدون چاره می باشید این دارایی‌بندی را رعایت نمائید، در هر قدم توجهتان به کارایی اینترنت‌تارنما میباشد و باز نگری آن را به روند آن‌گاه موکول نمیکنید.

مبنی بر تحقیق مجموعه کادلک معیارهای یک میزان دارایی خوب به طور پایین میباشند:

دوران‌بندی آرم‌وار- روزگار‌بندی مبنی بر روزگار لود تجربه گردیده از سوی استفاده کننده یعنی زمانه تعامل‌پذیری. ممکن میباشد لازم باشد یک‌سری زمانه‌بندی علامت‌وار برای اکران ظریف فرایند بدون نقص در طی لود کاغذ داشته باشید.
معیارهای بر اساس کیفیت – بر پایه ی مقادیر نپخته (مانند وزن جاوا اسکریپت، تعداد درخواست‌های HTTP). این موردها بر روی تجربه‌های مرورگر متمرکز می‌باشند.
معیارهای مبنی بر قواعد – امتیازهای ساخت گردیده بوسیله ابزارهایی مانند لایت‌هاوس یا این که WebPageTest. غالباً یکی منفرد یا این که یک‌سری از اعداد برای انتخاب جایگاه اینترنت‌وبسایت به کار گیری می شود.
در واقع سعی بیشتراز آن که یک معضل فنی باشد، یک معضل فرهنگی میباشد.

در طی گرد هم آیی‌های برنامه‌ریزی و دیگر نشست‌ها می‌بایست درباره‌ی تلاش دعوا شود. از صاحبان کسب‌وکار درباره ی انتظارات عملکردی‌شان سؤال فرمایید. آیا آنها فهم و شعور می کنند که سعی خوب تا چه می تواند تأثیر متعددی بر روی معیارهای تجاری بگذارد؟ از گروه مهندسی بخواهید که کوشش کنند گلوگاه‌های کارایی مطلوب را رفع نمایند. گرچه ممکن میباشد جواب‌هایی که میگیرید، رضایت‌بخش نباشند؛ ولی دستکم باب مصاحبه درین خصوص گشوده شده‌است. به‌دنبال یک برنامه عملی برای ارتقای تلاش ارائه شده‌است:

دیده‌انداز کارایی تهیه و تنظیم فرمایید: این دیده‌انداز به طور یک توافق یک ورقه‌ای درباره‌ی آن چیزی خواهد بود که صاحبان کسب‌وکار و گسترش‌دهندگان «تلاش خوب» میدانند.
میزان دارایی‌بندی عملکردی خویش را گزینش نمایید: بدین مراد می بایست شاخص‌های کلیدی عملکردی (KPI ها) را از دیده‌انداز استخراج کرده و هدف ها واقع‌گرایانه و قابل اندازه‌گیری را از آنان استخراج فرمائید، برای مثالً «لود و تعامل‌پذیر ساختن ورقه در کمتر از 5 ثانیه». میزان دارایی‌های حجمی می توانند به طور تحت باشند: «حجم کد جاوا اسکریپت کمتر از 170 کیلوبایت در شرایط کوچک گردیده/فشرده باقی خواهد ماند.»
گزارش‌های منظم درخصوص KPI ها تنظیم فرمایید. این دستور می تواند به صوت یک گزارش منظم باشد که برای پررنگ ساختن پیشرفت و برد کسب‌وکار ارسال می گردد.
کتاب‌های «جنگجو شیوه کارایی اینترنت» (Web Performance Warrior) نوشته اندی استیل و «پباده سازی برای سعی» (Designing for Performance) نوشته لارا هوگان و کتاب‌های عالی دیگر به بازبینی چگونگی وصال به یک تمدن عملکردی پرداخته‌اند.
ابزارهای تنی چند از خدمت‌های ارزیابی بر کارایی از تهیه و تنظیم میزان دارایی‌بندی عملکردی و هشدارهای دارایی‌ای پشتیبانی می کنند که دربرگیرنده Calibre, Treo, Webdash و SpeedCurve می باشند:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۲:۲۸ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

یک عایق خوب چه خصوصیاتی را باید داشته باشد

بهترین عایق حرارتی


در قبال حریق سوزی مقاوم باشد.

در قبال حرارت مقاوم باشد.

مقاوم در قبال فشار

چروک خوردگی

در قبال اشعه ماورای بنفش مقاوم باشد.

در قبال قارچ و میکروب مقاوم باشد.

ضریب انبساط و انقباض

در قبال مواد شیمیایی خنثی باشد.

خواص مویینگی و چگالی

گزینش صحیح مدل عایق به موقعیت محیطی،دمای محیطی،ایمنی و بها بستگی داراست.

تعیین ضخامت جور عایق بسیار مهم میباشد.

بایستی طوری باشد که از نگاه اقتصادی به صرفه باشد همان می بایست با دست کم ضخامت عایق از هدر رفتن انرژی پرهیز نماید.


مصالح عمده عایق های حرارتی عبارت اند از:
ورقه و آلمینیوم، پنبه کوهی، چوب پنبه پرس گردیده، بتن سبک (بتن گازی و بتن کفی و...)، تخته های گچی سبک با روکش آلمینیومی و معمولی

مواد پلاستیکی، ساقه های تو خالی و پشم چوب، تخته های فیبری، الیاف معدنی، پشم سنگ، پشم شیشه، شیشه اسفنجی، پوکه معذنی، پرلیت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۴۶ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

استفاده از قالب های آماده

طراحی سایت b2b


راجع به فن طراحی وب سایت پشتیبانی مهمتر از خویش ساخت سایت میباشد و برای همین گزینه بهتر میباشد عمل ساخت وب سایت خویش را پایین لحاظ شرکت ها دارای اعتبار انجام دهید. ساخت سایت بخش نخستین از عمل است و بعد از آن مراقبت و پشتیبانی آن پیش میاید که در رخ وجود اختلال کمپانی طراح باید نیروها و تجهیزات لازم جهت پشتیبانی وبسایت شما‌را داشته باشد. در‌حالتی که که برای وبسایت مشکلی پیش آمد کمپانی طراحی وب بایستی وارد فعالیت گردیده و سریعا رفع نقص‌ کند. زیر بودن تارنما و وجود اشتباه در تارنما منجر حیف کردن مشتریان میگردد.

برای داده ها بیش تر می‌توانید نوشته‌ی‌علمی پشتیبانی سایت را مطالعه کنید

امن سازی تارنما
از هر روشی که برای طراحی سایت انجام میشود تارنما بایستی بعد از فعال سازی امن سازی گردد تا هکرها با به کارگیری از حفره های امنیتی جان دار در تارنما نتوانند تارنما را مبتلا اختلال کنند و ایمن سازی تارنما در واقعیت یک کدام از مهترین بخش هایی از پروژه ساخت سایت میباشد که معمولا طراحان آن را فراموش می کنند و در زمینه‌ی پباده سازی صفحه های سایت کمتر به آن پرداخته می‌گردد.

درحال حاضر آنکه توضیحات نخستین در زمینه‌ی طراحی وب داده شد در‌پی مبادرت به بازبینی و جواب به سوال ها متداول یوزرها در این باره میشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۴۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

استفاده متفاوت از سایت های B2B

طراحی سایت b2b


خیلی ها نام علی پدر و دیگر وبسایت های بی تو بی را شنیدن، ولی به کارگیری از این سایت ها فقط گشودن حساب کاربری و درانتظار درخواست خرید ماندن و ارزش ارسال کردن وجود ندارد!
از وب سایت های بی تو بی داده ها خارق العاده ای میتوان اخذ.

نخستین) در آغاز که به غیر از یک‌سری تارنما که شرایط همگانی دارا‌هستند برخی از پنل های بی تو بی تخصصی عمل مینمایند در یک یا این که یکسری حرفه، و این برای تعیین و عمل با این وبسایت ها مهم است

دوم) هریک از این تارنما ها بازدیدکنندگان منحصربه‌فرد به خویش را دارا‌هستند و از چند از کشورها بیش تر بازدید کننده دارا‌هستند و شما می بایست بر طبق بازار هدفتون وب سایت متبوع برای عمل رو گزینش فرمایید.

سوم) در تعیین وبسایت بی تو بی برای محصولتان به مورخ درخواست های خرید اعتنا نمایید، وبسایتی که درخواست های آن با فواصل زیاد و معدود میباشد برای وقت گذاشتن چندان مطلوب وجود ندارد.

چهارم) به درخواست های خرید اعتنا نمائید، به صورت نمونه هنگامی که در یک وبسایت اسم محصولی را سرچ میکنید درخواست های خرید برای آن جنس را مشاهده میکنید، و در آن، مرزو بوم محل درخواست روایت شده، که نشان از این است کدام ناحیه طولانی تر خواستار این جنس میباشد و بازار هدفتان را به شما نشان می‌دهد.

پنجم) متن درخواست ها را با توجه بخوانید! بعضا از درخواست ها مشتمل بر تارگت پرایس میباشند و شما تا حدودی قیمت ارزان بر حسب کیفیت کالا،برای آن بازار را متوجه میشوید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۳۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

خوراک RSS چگونه کار می کند؟

طراحی سایت b2b


غذا RSS یا این که به عبارتی Feed RSS تمام محتویات و مطالب جدید وبسایت را در یک داکیومنت XML منتشر میکند. این غذا قادر است مشتمل بر تمام نوشته ی علمی، خلاصه آن و متا داده های دیگر مانند اسم تالیف کننده، مورخ نشر، جور بندی و… باشد.

این پوشه XML میتواند بوسیله غذا و RSS خوان های گوناگون نیز قابل اخذ و قرائت باشد. بخش اعظمی از اپلیکیشن های آر اس اس خوان برای همگی سیستم دلیل های متفاوت موجود هست که یوزرها با به کارگیری از آنها می‌توانند طعام RSS های یک وب سایت را خیلی ریلکس اخذ نمایند.

پیرو، مثالی برای غذا RSS می زنیم که ببینیم چه گونه بنظر میرسد:

کلیه وب لاگ ها و سایت های وردپرس با امکان پشتیبانی از غذا RSS یار و همدم می‌باشند. به صورت پیش فرض، هر ورقه از تارنما وردپرسی شما دارنده یک متا تگ میباشد که مکان غذا RSS را معین می نماید.

شما میتوانید طعام RSS سایتتان را غیرفعال نمائید، البته شاید با ادامه قرائت این نوشته‌علمی، نظرتان تغییر و تحول نماید 🙂

مزایای RSS چه میباشد؟
RSS سبب ساز می‌شود که یوزرها ریلکس خیس مشترک محتوای تارنما شما بشوند. به کار گیری از یک طعام RSS سبب ساز می‌گردد تا یوزرها مشترک RSS تارنما، بتوانند مطالب تازه تارنما را در RSS خوان ها و بقیه اپلیکیشن های منحصر به فرد، مشاهده نمایند و از نهایی محتوای وبسایت نیز مطلع شوند.
مشترکین RSS برای اطلاع از آخری مطالب تارنما های گزینه عشق و علاقه خویش نیاز ندارند که نشانی وب سایت ها را محافظت بکنند و همیشه آنان‌را در مرورگر های خویش وارد نمایند. خیلی ریلکس می‌توانند با RSS خوان های گوناگون، از نهایی محتوای وب سایت های آیتم عشق و علاقه خویش با خبر شوند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۳۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

استفاده صحیح از تصاویر در وب سایت

طراحی سایت b2b


-ارزیابی کردن و باز‌بینی موقعیت و سکو بندی وبسایت در موتورهای جستجو گر
-به چنگ آوردن گزارش های صحیح و گرافیکی از آمار و داده ها وبسایت
-عمل کردن روی کیفیت و تعیین عبارات کلیدی (keywords) مطلوب برای سایت
-باز‌بینی و تجزیه و نظارت متاتگ ها (Meta Tag) و عنا وین (Title) در صفحه های وبسایت:
تعیین عنوان ها مطلوب و تگ های مطلوب توضیحات و لغات کلیدیبرای سایت حائز اهمیت بسیار بالایی میباشند، چون بخش اعظمی از یوزرها وبسایت به عنا وین و توضیحات تارنما اهمیت می‌دهند و به مطالعه آن میپردازند.
از سایر موردها در سئو و بهینه سازی تارنما می شود به seo تگ ها و برچسب ها اشاره نمود. لغات کلیدی را درون تگ ها قرار دهید، با انجام این عمل صفحه های از نگاه سئو و seo تارنما موقعیت بهتری خواهد شد.

-باز‌بینی و کشف محتوای تکراری در سایت
-باز‌نگری داده های گوگل محاسبه Google Analytics
-باز نگری خروجی پیوند های سایت
-اثر گذار و مطلوب بودن مطالب وبسایت
-ساخت وب سایت می بایست با اعتنا به مدل کاربری تارنما انجام گیرد
-به کار گیری مطلوب از تگ های هدر H1، H2، H3 و... در تارنما
-بازنگری حالت تارنما در Off Page بهینه سازی و On Page سئو
-اهمیت دادن به ایجاد لینک و پیوند و بک پیوند به تارنما

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۴:۱۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی


کفپوش اپوکسی از گونه های کفپوش های دو جزئی میباشد که دارنده خاصیت مقاوتی عالی میباشد و از این جور کفپوش در بیمار‌ستان ها و فرودگاه ها و منازل و تالار های تولیدی راس های صنعتی و … به کار گیری می‌گردد و این کفپوش اکثر زمان ها روی سطوح بتونی و سنگی و موزائیک و فلزی استعمال می‌شود. درپی گونه های خصوصیت های کفپوش های اپوکسی را در مشت شما دوستان قرار می‌دهیم.

کفپوش های اپوکسی نسبت به بقیه کفپوش ها نظیر کفپوش لیمنت و پارکت و … دارنده ارزش سنجیده خیس و استحکام بیش تر و کاربرد گسترده خیس میباشد و همینطور این نوع کفپوش از نگاه زیبایی فوق العاده هست و ظاهری درخشان و براق به پباده سازی داخلی ساختمان می‌دهد. کفپوش های اپوکسی دارنده طیف رنگی متنوعی می باشند و شما می‌توانید از در بین رنگ های متنوع کفپوشی را گزینش نمایید که با بقیه مصالح به فعالیت برده در پباده سازی داخلی ساختمان و همینطور دکورا سیون داخلی ساختمان هم خوانی داشته باشد.

 

گونه های خصوصیت های کفپوش اپوکسی
یک کدام از مهمترین مصالحی که در پباده سازی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری آیتم استعمال قرار میگیرد کفپوش میباشد. کفپوش ها اشکال مختلفی دارا هستند که در میان آن‌ها کفپوش اپوکسی به جهت مزایایی که دارااست امروزه گزینه اعتنا اکثر اوقات اشخاص قرار گرفته میباشد. کفپوش های اپوکسی اشکال مختلفی نظیر کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک و روکش اپوکسی و ماستیک اپوکسی و کفپوش های اپوکسی دکوراتیو و برایمر بتن اپوکسی دارا‌هستند و شما می‌توانید با دقت به نیاز خویش رنگ و طرح این نوع کفپوش ها را تعیین نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۵۸ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)